Zachęcamy do konkursu fotograficznego

Photo Challenge 2019
Do wygrania 4.000 USD  za fotografię, która najlepiej odzwierciedla temat Dyktatury Piękna.

O co chodzi?

PhotoChallenge 2019 jest międzynarodowym akademickim konkursem, który ma na celu promowanie debaty i refleksji na tematy istotne dla społeczeństwa, a także zaangażowanie studentów w projekty wykorzystujące fotografię jako główną formę ekspresji społecznej, politycznej i kulturowej. Tegorocznym tematem jest wpływ Dyktatury Piękna.

Nasze wyzwanie ma reprezentować tę walkę za pomocą fotografii. Jest skierowane do studentów z całej Polski oraz innych krajów. Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: oryginalność, kreatywność i realizację tematu.

Za zwycięskie zdjęcie jest nagroda pieniężna w wysokości 4000 USD. Zwycięzca otrzyma 3000 USD, a kolejne 1000 USD zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.

Dlaczego warto wziąć udział?

Możesz wesprzeć szlachetną sprawę, pokazać swoją kreatywność i wygrać duże pieniądze dla siebie oraz organizacji, którą chciałbyś wspomóc. Potrzeba czegoś więcej?

Zgłoszenia

Zgłoszenia do PhotoChallenge 2019 trwają do 30.10.2019 wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: https://jakandjil.pl/photochallenge2019/

Wszystkie informacje na temat zasad, terminów i nagród PhotoChallenge 2019 można znaleźć whttps://jakandjil.pl/photochallenge2019/ regulaminie konkursu. Organizatorem jest Jak&Jil (Mucca.co).