Ebookpoint BIBLIO


Multimedialna biblioteka cyfrowa ebookpoint BIBLIO (dawna NASBI) dostępna dla Studentów ZPSB
Posiadamy dostęp do działów:
> Biznes i ekonomia
> Informatyka
> Nauki społeczne
> Psychologia i Pedagogika

Ebookpoint BIBLIO to multimedialna biblioteka cyfrowa. Usługa działająca na zasadach

  • Informatyka – pojemna kategoria, w której znajdziesz zagadnienia związane z oprogramowaniem, serwerami, ale także fotografią cyfrową czy podstawami działania
    komputera. Dowiesz się, jak zostać webmasterem i co to jest Digital Lifestyle. Podkategorie dostępne w tym pakiecie, to m.in.: bazy danych, biznes IT, programowanie mobilne, sieci komputerowe.
  • Biznes i ekonomia – w tej kategorii znajdziesz pozycje z zakresu finansów, marketingu czy polityki społecznej. Dowiesz się, jak rozliczyć podatki, jak prawidłowo przeprowadzić prezentacje oraz uzyskasz wskazówki na temat wystąpień publicznych. Podkategorie dostępne w tym pakiecie, to m.in.: coaching, ekonomia, finanse, giełda i inwestycje, kompetencje osobiste, komunikacja i negocjacje, motywacja, poradniki.
  •  Nauki społeczne – znajdziesz tutaj takie zagadnienia, jak: bezpieczeństwo informacji w administracji publicznej, kapitał marki w mediach społecznościowych czy opowieść o Gliwickim Teatrze Muzycznym. Podkategorie dostępne w tym pakiecie, to m.in.: antropologia, etnologia, media i komunikacja, politologia, socjologia.
  • Psychologia i pedagogika – znajdziesz tu nie tylko najpopularniejsze publikacje o ludzkich zachowaniach, ale także praktyczne porady dotyczące uwodzenia, perswazji i NLP czy ćwiczenia rozwijające intelekt. Dodatkowo możesz zdobyć wiedzę z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej czy specjalnej. Podkategorie dostępne w tym pakiecie, to m.in.: komunikacja międzyludzka, relacje damsko– męskie, rodzicielstwo i psychologia dziecka, wygląd i wizerunek.

Jak korzystać z ebookpoint BIBLIO?

W jaki sposób uzyskasz swój indywidualny dostęp?

Mobilna aplikacja ebookpoint BIBLIO!

 

 

Aplikacja ebookpoint BIBLIO jest gotowa do pobrania w Sklep Play i App Store.

Do pobrania tutaj: