Platformy edukacyjne

Platforma Knowledge@Work

4 kroki korzystania z platformy K@W

  1. Zarejestruj się na platformie K@W. Następnie skontaktuj się z Twoim biurem studiów w ZPSB i przekaż informację, do których (czterech) testów Barometru Kompetencji Kluczowych chcesz przystąpić.
  2. Wykonaj autodiagnozę Barometrem Kompetencji Kluczowych (BKK) —do testów przystępujesz samodzielnie przez Internet, oddzielnie z każdej kompetencji. Na każdy test składa się 30 zadań o charakterze sytuacji problemowej. Podczas wykonywania testów zadbaj o swój komfort i spokój.
  3. Przejdź do realizacji zestawu kompetencji kluczowych – materiałów e-learningowych oraz m -learningowych w postaci gier mobilnych. Ucz się wygodnie i skutecznie — korzystaj przez Internet z udostępnionych na Twoim koncie pakietów wiedzy z wybranych kompetencji kluczowych— na komputerze lub tablecie. Sam wybierasz czas i miejsce nauki. Dodatkowo skorzystaj z gry mobilnej (pigułki kompetencji), dostępnej również na smartfonie, dzięki której utrwalasz swoją wiedzę, np. w krótkich przerwach czy w pociągu.

Kontakt do Brokera Edukacyjnego ZPSB
Małgorzata Łukaszewicz
e-mail glukaszewicz@zpsb.pl
tel. 91 814 94 81

E-studia

Jako słuchacz studiów podyplomowych w ZPSB masz do dyspozycji platformę E-studia – dedykowaną platformę e-learningową. Możesz na niej znaleźć materiały szkoleniowe, harmonogram zajęć na najbliższy semestr, regulamin studiów podyplomowych oraz podstawowe dokumenty związane z procedurą dyplomową, na przykład wytyczne dotyczące pisania projektu końcowego, wzór strony tytułowej itp. W wyznaczonym okresie na platformie masz również dostęp do egzaminu końcowego. Chcą skorzystać z platformy należy posiadać login i hasło, które otrzymasz w Biurze Studiów Podyplomowych Szkoleń.

Biuro Studiów Podyplomowych i Szkoleń (Małgorzata Łukaszewicz, Milena Papierska)
Adres: ul. Żołnierska 53, pok. 305, II piętro, 71-210 Szczecin
tel.: 91 81 49 481
tel.: 91 81 49 486
e-mail: podyplomowe@zpsb.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 9:00-17:00
weekendy zjazdowe:
pt.: 9:00-19:30
sob.: 9:00-13:00