Executive MBA

MBA - nazwa - grafika

Dyplom ukończenia studiów MBA (Master of Business Administration) jest wizytówką nowoczesnego menadżera i otwiera drzwi do najważniejszych stanowisk menadżerskich na całym świecie. Postaw na profesjonalny rozwój i zapisz się na XXI edycję studiów Executive MBA w ZPSB. Dołącz do elitarnego grona posiadaczy tego prestiżowego i cenionego przez międzynarodowe środowisko biznesowe tytułu!

Zapłać 1490 zł mniej za Studia MBA

Podnieś swoje kwalifikacje i zapisz się na studia MBA w ZPSB w Szczecinie. Zrób to do 10 października i skorzystaj ze zniżki:

  • 990 zł zniżki w czesnym
  • 500 zł zniżki w opłacie wpisowej – nie płacisz wpisowego

Zainteresowany? Zarezerwuj miejsce już dziś!

 

Rezerwuję miejsce

 

Małgorzata_Łukaszewicz_MBA_ZPSB_SzczecinStudia menedżerskie Executive MBA kierowane są  średniej i wyższej kadry menedżerskiej. Słuchaczami programu są osoby zajmujące wysokie stanowiska w przedsiębiorstwach. Wśród studentów studiów MBA jest też coraz więcej osób działających poza korporacjami. Są właścicielami firm, którzy chcą zarządzać własnym biznesem i potrzebują wiedzy menedżerskiej. Wszyscy słuchacze potwierdzają, że na studiach MBA można zdobyć pewność siebie i nowe kontakty w środowisku biznesowym.

Małgorzata Łukaszewicz, Kierownik organizacyjny Programu MBA

Zacznij studia MBA w tym roku

Sprawdź program studiów, zobacz jakie możliwości zawodowe otwiera przed Tobą dyplom ukończenia Executive MBA.