Biuro Karier

Oferta praktyk, staży, oferty pracy, spotkania z pracodawcami

W ZPSB dbamy nie tylko o to, by przekazywać Ci aktualną i unikatową wiedzę oraz rozwijać Twoje umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci się wyróżnić i zwiększyć Twoją konkurencyjność jako potencjalnego pracownika. Promujemy również naszych studentów i absolwentów na tak dziś trudnym rynku pracy. Dlatego też nasze Biuro Karier organizuje spotkania z pracodawcami, szkolenia i warsztaty, a także oferuje programy ciekawych praktyk i staży – możesz je odbyć w wybranym przedsiębiorstwie, instytucji lub w naszej Uczelni, wspierając nas przy działaniach marketingowych i promocyjnych. To szansa na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, poznanie stawianych przez firmy wymagań, a także praktycznych aspektów wiedzy zdobywanej podczas wykładów.

Nie wiesz, jak napisać swoje CV, czy dokumenty aplikacyjne? Skontaktuj się z naszym Biurem Karier  kariera.szczecin@zpsb.pl

Zapraszamy pracodawców do zgłaszania ofert praktyk i staży. Informacje proszę przesyłać na adres: kariera.szczecin@zpsb.pl

Naszymi partnerami są ManpowerGroup, wydawca informatora Kariera, serwisy KarieraIT, Absolvent, Platforma Informacji Gospodarczej 48Poland.com, MSG Sp. z o.o. Nasze Biuro Karier ponadto zrzeszone jest w Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier.

Na stworzenie Biura Karier Zachodniopomorska Szkoła Biznesu otrzymała grant z Departamentu Polityki Rynku Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Praktyki studenckie

Szukasz praktyki lub stażu? Sprawdź oferty na naszej stronie w zakładce Aktualne oferty

Masz pytania dotyczące praktyk? Wszystkie dokumenty związane z odbywaniem praktyk studenckich znajdziesz w zakładce Plikownia. Publikujemy tam na bieżąco wszystkie aktualne materiały. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z naszym Biurem Karier.

Kontakt

Masz pytania odnośnie szkoleń, praktyk lub staży? Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników lub stażystów? Skontaktuj się z naszym Biurem Karier. Umów się na spotkanie. Nie możesz przyjść? Napisz mail.

Biuro Karier
Agnieszka Pietrzak
ul. Żołnierska 53, 71-210 Szczecin
e-mail: kariera.szczecin@zpsb.pl