Studia Executive MBA

Adresaci studiów

Adresatami programu Executive MBA są osoby posiadające wyższe wykształcenie i co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w biznesie, głównie na kierowniczych i menadżerskich stanowiskach, które w ten sposób chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i zyskać holistyczne spojrzenie na funkcjonowanie firmy.

Studia MBA to nowoczesna wiedza o zarządzaniu w biznesie i unikatowe kompetencje do pełnienia roli lidera. To kompleksowa optyka, w której poznajesz kolejne funkcje zarządzania – od podstaw zarządzania po zarządzanie procesami, projektami, finansami, po zarządzanie strategiczne i Design Thinking. Studia MBA to również praca nad swoimi cechami osobowymi jako szefa. To dzięki takim zajęciom, jak Leadership, czy psychologia rozwoju osobistego.

Od 2017 roku, posiadacze dyplomu MBA są zwolnieni z obowiązku składania egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Dołącz do grupy zajęciowej!

 
 
Rezerwuję miejsce
Program studiów 
Moduły studiów Liczba godzin
Moduł 1: Sesja wprowadzająca 25
Moduł 2: Zachowania organizacji 30
Moduł 3: Ekonomia menadżerska 35
Moduł 4: Marketing 30
Moduł 5: Metody ilościowe w biznesie 30
Moduł 6: Rachunkowość zarządcza 30

Moduł 7* (opcjonalnie, do wyboru dwa moduły po 30 h) – Zarządzanie projektami, Negocjacje w biznesie, Leadership lub E-marketing

*Wyboru opcji dokonują słuchacze danej edycji. W programie studiów znajdą się  te opcje, które zostały  wybrane większością głosów.

60
Moduł 8: Zarządzanie operacyjne 30
Moduł 9: Prawo gospodarcze 30
Moduł 10: Psychologia rozwoju osobistego 25
Moduł 11: Finanse przedsiębiorstw 30
Moduł 12: Zarządzanie zasobami ludzkimi 30
Moduł 13: Zarządzanie strategiczne 40
Moduł 14: Projekt konsultingowy 25
Moduł 15: Warsztaty MBA 15
Liczba godzin łącznie 465

Pamiętaj, że w ZPSB możesz skorzystać z dofinansowania na studia podyplomowe dla siebie i swoich pracowników w ramach Projektu Bazy Usług Rozwojowych. Sprawdź, jak otrzymać wsparcie i jakie warunki musisz spełnić, aby móc ubiegać się o nie ubiegać.

STUDIA DOFINANSOWANE

Dlaczego warto?

Jak studia MBA w ZPSB oceniają absolwenci? Przeczytaj ich opinie.

Maria_CzernieckaWymierną korzyścią zdobycia dyplomu Executive MBA jest dla mnie nowa praca – nowe stanowisko w zupełnie nowej instytucji, dużo większej niż ta, w której pracowałam. Ukończenie studiów dało mi odwagę do podjęcia wyzwania naprawdę niebagatelnego. Zmiana pracy rodziła dużo obaw, ale wchodząc do nowej firmy, korzystałam z wiedzy zdobytej podczas zajęć MBA. Czas spędzony w ZPSB był czasem inspiracji, odkrywania nowych możliwości, budowania nowych relacji. Cieszę się, że poznałam ciekawe grono ludzi o różnym doświadczeniu, z różnych środowisk biznesowych, o różnych charakterach. Ciekawym było także obserwowanie ewolucji postaw i opinii.

Maria Czerniecka, absolwentka XVI edycji Executive MBA, kanclerz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

 

zdj2Dwa lata na studiach MBA to dla mnie okres pełen wyzwań! Ciekawe moduły, profesjonalnie przygotowani wykładowcy oraz ciekawie skomponowana grupa studentów, z dużym i różnorodnym doświadczeniem zawodowym dodały sporo kolorytu do codzienności… Żeby jednak nie było zbyt pięknie, należało również zmobilizować się do wytężonej pracy i sprawnie godzić obowiązki służbowe z naukowymi, co jak wiemy nie zawsze jest łatwe. Niemniej jednak kładąc na szalach poszerzenie światopoglądu i zmęczenie… po raz wtóry wybrałabym to pierwsze. Wszystkim polecam takie doświadczenie!

Magdalena Orłowska, absolwentka XVIII edycji Executive MBA, wcześniej główny inżynier w Bridgestone, dyrektor działu sprzedaży w spółce Szczecińska Energetyka Cieplna