Studia Executive MBA

Adresaci studiów

Adresatami programu Executive MBA są osoby posiadające wyższe wykształcenie i co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w biznesie, głównie na kierowniczych i menadżerskich stanowiskach, które w ten sposób chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i zyskać holistyczne spojrzenie na funkcjonowanie firmy.

Studia MBA to nowoczesna wiedza o zarządzaniu w biznesie i unikatowe kompetencje do pełnienia roli lidera. To kompleksowa optyka, w której poznajesz kolejne funkcje zarządzania – od podstaw zarządzania po zarządzanie procesami, projektami, finansami, po zarządzanie strategiczne i Design Thinking. Studia MBA to również praca nad swoimi cechami osobowymi jako szefa. To dzięki takim zajęciom, jak Leadership, czy psychologia rozwoju osobistego.

Od 2017 roku, posiadacze dyplomu MBA są zwolnieni z obowiązku składania egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Dołącz do grupy jeszcze w tym roku!

 
Rezerwuję miejsce

 

f1 SESJA WPROWADZAJĄCA:                     (1) Organizacja i regulamin Program Executive MBA;
(2) Sesja integracyjna + symulacyjna gra menedżerska;                                                        (3) Warsztat LEADERSHIP
20
f2 ZACHOWANIA ORGANIZACJI 30
f3 EKONOMIA MENEDŻERSKA 30
f4 MARKETING 30
f5 RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA 30
f6 METODY ILOŚCIOWE W ZARZĄDZANIU 30
f7 FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW 30
f8 ZARZADZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI 30
f9 ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE 30
łącznie w bloku 260
u1 PRAWO GOSPODARCZE 25
u2 WSPÓŁCZESNE MODELE BIZNESOWE- warsztat 5
u3 RESTRUKTURYZACJA I REEINGENIERING – warsztat 5
u4 ZARZĄDZANIE OPERACYJNE 25
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
u5 PROJEKT KONSULTINGOWY 25
łącznie w bloku 85
k1 PSYCHOLOGIA ROZWOJU OSOBISTEGO 20
k2 NEGOCJACJE 20
k3 ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI LUDZKIMI 20
PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA
łącznie w bloku 60
d1 WARSZTAT DYSERTACYJNY 5
PRACA Z PROMOTOREM 15
OBRONA DYSERTACJI MBA
łącznie w bloku 20
  łącznie w programie 425

 

STUDIA DOFINANSOWANE

Pamiętaj, że w ZPSB możesz skorzystać z dofinansowania na studia podyplomowe dla siebie i swoich pracowników w ramach Projektu Bazy Usług Rozwojowych. Sprawdź, jak otrzymać wsparcie i jakie warunki musisz spełnić, aby móc ubiegać się o nie ubiegać.

Dlaczego warto?

Jak studia MBA w ZPSB oceniają absolwenci? Przeczytaj ich opinie.

Maria_CzernieckaWymierną korzyścią zdobycia dyplomu Executive MBA jest dla mnie nowa praca – nowe stanowisko w zupełnie nowej instytucji, dużo większej niż ta, w której pracowałam. Ukończenie studiów dało mi odwagę do podjęcia wyzwania naprawdę niebagatelnego. Zmiana pracy rodziła dużo obaw, ale wchodząc do nowej firmy, korzystałam z wiedzy zdobytej podczas zajęć MBA. Czas spędzony w ZPSB był czasem inspiracji, odkrywania nowych możliwości, budowania nowych relacji. Cieszę się, że poznałam ciekawe grono ludzi o różnym doświadczeniu, z różnych środowisk biznesowych, o różnych charakterach. Ciekawym było także obserwowanie ewolucji postaw i opinii.

Maria Czerniecka, absolwentka XVI edycji Executive MBA, kanclerz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

 

zdj2Dwa lata na studiach MBA to dla mnie okres pełen wyzwań! Ciekawe moduły, profesjonalnie przygotowani wykładowcy oraz ciekawie skomponowana grupa studentów, z dużym i różnorodnym doświadczeniem zawodowym dodały sporo kolorytu do codzienności… Żeby jednak nie było zbyt pięknie, należało również zmobilizować się do wytężonej pracy i sprawnie godzić obowiązki służbowe z naukowymi, co jak wiemy nie zawsze jest łatwe. Niemniej jednak kładąc na szalach poszerzenie światopoglądu i zmęczenie… po raz wtóry wybrałabym to pierwsze. Wszystkim polecam takie doświadczenie!

Magdalena Orłowska, absolwentka XVIII edycji Executive MBA, wcześniej główny inżynier w Bridgestone, dyrektor działu sprzedaży w spółce Szczecińska Energetyka Cieplna