Rodzaje studiów

Zapisz się na wybrany kierunek studiów i dołącz do grupy zajęciowej!

 
 

 

 

Rezerwuję miejsce

Jesteśmy Uczelnią z doświadczeniem

Studia Executive MBA uruchomiliśmy jako pierwsi w regionie i jedni z pierwszych w kraju! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w edukacji menadżerskiej, a wysoką jakość kształcenia w ramach realizowanego na naszej Uczelni Programu Executive MBA potwierdzają akredytacje, miejsca w rankingach i ratingach, między innymi klasa profesjonalna w organizowanych przez SEM FORUM ratingu studiów MBA.

We współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów zapraszamy też na studia posyplomowe Post-MBA dla wszystkich managerów, ktorzy nadal chcą poszerzać swoje kompeletncje i uczyć się w tym zakresie od najlepszych w Polsce.

Nauka i praktyka

Zajęcia w ramach studiów Executive MBA w ZPSB prowadzą wykładowcy-praktycy z bogatym doświadczeniem w biznesie, a także gościnni wykładowcy z zagranicy – znane i cenione w środowisku biznesowym osobistości.

Program studiów Executive MBA w ZPSB bazuje na standardach brytyjskich – opracowaliśmy go we współpracy z Leeds University Business School oraz University of Aberdeen. W trakcie zajęć wykorzystujemy przede wszystkim aktywizujące, nowoczesne techniki nauczania, między innymi case study oraz gry menadżerskie i strategiczne. Nie dostarczamy Ci gotowych rozwiązań – wyposażamy Cię w odpowiednie umiejętności niezbędne do ich poszukiwania i radzenia sobie ze złożonymi problemami zarządzania.

Z kolei studia podyplomowe Post-MBA na kierunakch Strategiczne Przywództwo i Strategiczne Zarządzanie Finansami, realizowane są w partnerstwie merytorycznym – Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów (GFKM).

Tryb studiowania

Executive MBA w ZPSB to 2-letnie podyplomowe studia niestacjonarne, realizowane na kierunku Executive MBA. Rozumiemy potrzeby naszych słuchaczy-menadżerów, dlatego zajęcia prowadzimy w systemie modułowym, tak aby tryb pracy i życia osobistego można było łatwiej dostosować do ich rozkładu. Odbywają się one co cztery-pięć tygodni w formie trzydniowych sesji.

Na podyplomowe studia Pot-MBA na kierunkach Strategiczne Przywództwo i Strategiczne Zarządzanie Finansami, składają się odrębne sesje programowe, które możesz realizować w dwojaki sposób:

  1. możesz zapisać się na studia podyplomowe Post-MBA na kierunku Strategiczne Przywództwo i wziąć udział w pięciu dwudniowych spotkaniach (sesji),
  2. możesz zapisać się na te sesje, które zainteresowały Cię najbardziej, płacąc jedynie koszt uczestnictwa w jednej wybranej przez Ciebie sesji.

Partnerzy studiów MBA i Post-MBA 

zpsb_studia_mba_szczecin_4