Oferta Płatnych praktyk w Banku Millenium

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw

Miejsce praktyki: Szczecin

Główne zadania:

  • Zapoznanie się z procedurami i przepisami związanymi z pracą w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw
  • Uczestniczenie w procesie otwierania rachunków, uruchamiania kredytów i zakładania lokat
  • Tworzenie raportów
  • Pomoc w przygotowaniu zaświadczeń i opinii oraz bieżące wsparcie pracy Konsultanta i Doradcy Bankowego
  • Przyjmowanie i wprowadzenie reklamacji
  • Zapoznanie się i obsługa systemów informatycznych stosowanych w Banku
  • Obsługa bieżąca korespondencji
  • Archiwizacja dokumentacji

Wymagania:

  • Mile widziani studenci, którzy ukończyli III rok studiów oraz absolwenci kierunków: finanse i bankowość, ekonomia oraz pokrewne
  • Podstawowa znajomość produktów bankowych
  • Predyspozycje do pracy z Klientem
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praktykę wakacyjną na umowę o praktyki absolwenckie na okres 2 miesięcy
  • wynagrodzenie za praktykę
  • wsparcie Opiekuna praktyki
  • życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole