Oferta pracy dla konsultanta telefonicznego z bdb znajomością niemieckiego i angielskiego

Winckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od 2012 r. wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu specjalistów kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych między innymi dla branż takich jak: FMCG, spedycja, przemysł, inżynieria, SSC/BPO, IT, transport, logistyka.

Obecnie do naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży turystycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant telefoniczny z bdb. znajomością j. niemieckiego i angielskiego

Miejsce pracy: Warszawa

Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny z klientem biznesowy (niemieckojęzycznym).
  • Zapewnienie wsparcia technicznego osobiście lub zdalnie (telefon/email).
  • Aktualizacja i utrzymywanie Service Now w szybki i efektywny sposób.
  • Monitorowanie i eskalacja wszystkich incydentów zgodnie z ustalonymi poziomami usług i usług IT, przesyłki procedur i procesów ITIL.
  • Wdrażanie najbardziej opłacalnych i korzystnych rozwiązań.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobrej znajomości Active Directory oraz SLA.
  • Bieglej znajomości języka niemieckiego i angielskiego.
  • Wykształcenia wyższego (kierunki filologiczne/informatyczne).
  • Znajomości Service Now albo podobnej technologii Service Desk.
  • Umiejętności przedstawiania jasnych, zwięzłych wypowiedzi Klientom.

Klient Oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Kartę MultiSport.
  • Premie uznaniowe.

rekrutacja@wincklerpersonal.pl