Oferta pracy – Doradca Firmy

Tax Care S.A. poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy w placówkach partnerskich Idea Banku na stanowisku:

Doradca Firmy

Zakres obowiązków:

  • realizacja wyznaczonych celów poprzez bezpośrednią sprzedaż profesjonalnych usług dla biznesu,
  • budowanie portfela klientów w oparciu o istniejącą bazę kontaktów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji,
  • umiejętne diagnozowanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań,
  • profesjonalna obsługa w zakresie świadczonych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klientów,
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu,
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania obejmujący podstawę (2000-4000 zł brutto) i system prowizyjny,
  • jasno określoną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur banku,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające do pracy,
  • rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i produktowych realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów,
  • współpracę z profesjonalistami i możliwość zdobycia cennego know how,
  • partnerska kulturę organizacyjną oraz przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: mojakariera@taxcare.pl z podaniem numeru ref: BK/AB/SZC