Oferta pracy – Specjalista ds. ekonomicznych

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce. Realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego. W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu budownictwa ogólnego poszukujemy osób na stanowisko:
SPECJALISTA DS. EKONOMICZNYCH

Główne zadania:
 weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
 analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń
 współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania
 bieżąca analiza finansowa i raportowanie wyników kontraktu/ projektu
 monitorowanie procesu płatności
 analiza dokumentacji kontraktu/projektu od strony prawno-finansowej
 dostarczanie informacji ekonomicznych o kontrakcie na potrzeby wewnętrzne organizacji
 archiwizacja dokumentów

Wymagania związane ze stanowiskiem:
 wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne z min. rocznym doświadczeniem na stanowisku księgowo-finansowym
 zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole
 samodzielność , odpowiedzialność i zaangażowanie
 dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
 bardzo dobre umiejętności organizacyjne
 umiejętność pracy pod presją czasu
 gotowość do relokacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: rekrutacja@budimex.pl