Ostatnia szansa na wakacyjną wymianę studencką w USA

Już tylko do 30 marca można zgłaszać się na wakacyjne wymiany studenckie w Stanach Zjednoczonych.

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do aplikowania na wymiany, które odbywają się w miesiącach czerwiec – wrzesień 2017 roku, czyli nie kolidują ze studiami. Studenci mają uproszczone procedury wizowe, a pracodawcy amerykańscy od 20 lat zatrudniają studentów z polskich uczelni wyższych.

Aplikacja online są dostępne pod adresem: https://footprints.ccusa.com/

Należy wybrać program Work Experience Summer 2017, następnie studencki reprezentant na danej uczelni kontaktuje się z kandydatem i przeprowadza przez proces rekrutacyjny.

Więcej informacji udziela reprezentant regionalny: Marek Witkowski 506 761 744 marekw@ccusa.com.pl

Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Od 1986 roku w ciągu 30 lat do ponad 1200 pracodawców wyjechało już ponad 440 000 studentów z 62 krajów. Student jest pod opieką sponsora wizowego od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na stronie internetowej Ambasady: https://pl.usembassy.gov/pl/program-summerwork-travel-swt/