Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich – spotkanie w Szczecinie

 

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm w realizacji innowacyjnych projektów.

Data i miejsce

Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2017 roku w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie (ul. Jagiellońska 20-21).

Program

W trakcie spotkania poznają Państwo:
  • kompleksową ofertę wsparcia z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • inne formy wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programów regionalnych,
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.

Po części prezentacyjnej zapraszamy na konsultacje indywidualne z ekspertami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz z instytucji, które na co dzień wdrażają Fundusze Europejskie.

Spotkanie jest organizowane we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej, Agencją Rozwoju Przemysłu, Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Ramowych Unii Europejskiej w Szczecinie.

Rejestracja

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu są dostępne na stronie Funduszy Europejskich . Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.