Konferencja „Umiejętności baby boomers i generacji XYZ – łączą czy dzielą?”

„Umiejętności baby boomers i generacji XYZ – łączą czy dzielą” to temat interesującej konferencji organizowanej w ramach projektu Witryna Pracy 50+ przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie.

Konferencja odbędzie się 18 listopada w godz. 11.00 – 14.00 w AZOTY ARENA przy ul. Szafera 3/5/7 (wejście od kawiarni Arena).

Gościem specjalnym będzie Iwona Majewska-Opiełka – psycholog, prekursorka polskiego ruchu na rzecz rozwoju menedżerskiego.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane efektywnym rozwojem potencjału generacji na rynku pracy. Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa na adres: witrynapracy@zpsb.pl.

Szczegóły w zaproszeniu

Witryna Pracy to bezpłatny serwis internetowy do szukania pracowników i zlecania prac. Baza 1500 umiejętności pomaga szybko określić umiejętności kluczowe dla danej pracy, opublikować ofertę i błyskawicznie skontaktować się z pasującymi do niej osobami szukającymi pracy. Rejestracja na www.witrynapracy.pl pozwoli dotrzeć do 3000 osób poszukujących pracy w regionie.
Połączony z Witryną www.nawigatorpracy.pl umożliwia korzystanie z bezpłatnych nowoczesnych narzędzi do rekrutacji, szkolenia i oceny pracowników.

Więcej na stronie: witrynapracy.zpsb.pl