Oferta pracy – Specjalista ds. kontrollingu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kontrollingu.

Opis Stanowiska:
 sporządzanie analiz, raportów i sprawozdań
 analiza danych operacyjnych firmy
 kontrola kosztów
 analiza ewentualnych odchyleń
 tworzenie i rozbudowa narzędzi analitycznych
 ścisła współpraca z powiązanymi jednostkami (możliwość podróży służbowych do Danii)
 udział w usprawnianiu procesów finansowych oraz produkcyjnych w firmie
 wsparcie managerów w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych

Wymagania:
 minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kontroler, analityk produkcyjny lub audytor wewnętrzny (najchętniej zdobyte w firmie produkcyjnej)
 wykształcenie wyższe ekonomiczne
 bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 dobra znajomość programu MS Excel
 komunikatywność
 zdolności analityczne
 umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku

Oferujemy:
 pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i dodatkowe benefity
 możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
 pakiet szkoleń

Lokalizacja – Szczecin

Aplikacje z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: akrawinska@devonshire.pl