Pierwszy bieg biznesowy w Szczecinie

Już 23 maja w szczecińskim Parku Kasprowicza odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowo-biznesowe. Takiego biegu jeszcze u nas nie było – prosto z biura na okrążenie sztafety. Drużyny regionalnych firm stają do rywalizacji, tym razem wcale nie o klienta. A najważniejsza ma być dobra zabawa.

NCDC Business Race to impreza sportowo-biznesowa, w której reprezentacje firm zmierzą się ze sobą w biegu sztafetowym. Drużyny będą miały do pokonania trasę 4×4 km.
Głównym celem imprezy jest promowanie aktywnego trybu życia oraz budowanie ducha firmowego zespołu dzięki wspólnym zmaganiom sportowym.

Do udziału w NCDC Business Race mogą zgłaszać się czteroosobowe zespoły złożone z pracowników jednej firmy. Każdy członek zespołu w ramach sztafety będzie musiał pokonać dystans 4 km (4×4 km). Zwieńczeniem sportowych zmagań będzie piknik, podczas którego odbędzie się koncert zespołu „Specyficzni”. Formacja w ubiegłym roku nagrała płytę, która ukaże się w sklepach w sierpniu tego roku. W przerwie koncertu odbędzie się również dekoracja zwycięzców biegu.

Pomysł z Danii do Szczecina

Inicjatorem i pomysłodawcą szczecińskiego wydarzenia jest Paweł Finkielman, szef polsko-duńskiej firmy NCDC (Nordic Consulting & Development Company) z siedzibą w Szczecinie, który zainspirowany sukcesem podobnych inicjatyw w Danii (tam gromadzących co roku nawet 120 tys. osób), postanowił przenieść takie wydarzenie do naszego miasta.

Organizatorem NCDC Business Race jest z RBF SPORT S.C.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie objęła patronat nad Wydarzeniem.

Do udziału w biegu zgłosiło się już prawie 100 drużyn firmowych!

Wydarzenie już cieszy się popularnością w środowisku biznesowym. Zgłaszają się firmy duże i małe. Zarówno międzynarodowe korporacje, jak i przedsiębiorstwa miejskie, czy też kancelarie prawne, domy lekarskie i zakłady fryzjerskie.

Nie zabraknie przedstawicieli najbardziej rozpoznawalnych firm w regionie. Swoje drużyny zarejestrowały już m.in.: Grupa Azoty, Energopol, Radisson Blu, Hotel Park, Pazim, Tieto, BL Stream, Unizeto, Home, Kongsberg Maritime, Remondis, Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja, Mobica Limited, UniCredit Business Integrated Solutions i wiele innych.

Oczywiście nie zabraknie także Drużyny ZPSB!

Zapraszamy 23 maja – sobota – Park Kasprowicza – start biegu o 13:00

Więcej:

Jak organizatorzy zachęcają do udziału w Biegu? Zobaczcie nowy filmik promocyjny…