Studia podyplomowe oraz Executive MBA w ZPSB laureatem plebiscytu na „Najlepsze produkty dla biznesu 2016”

Gazeta Finansowa, jak co roku, w końcu grudnia ub.r. przygotowała Raport z wynikami plebiscytu „Najlepsze produkty dla biznesu 2016”. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu została laureatem w kategorii „Szkoły biznesu” za Studia podyplomowe, prowadzone w autorskim modelu Knowledge@Work, oraz za studia Executive MBA. Obok ZPSB w tym zestawieniu znalazły jeszcze tylko Krakowska Szkoła Biznesu oraz Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Studia podyplomowe w ZPSB to kilkanaście atrakcyjnych kierunków. Wykładowcy-praktycy, dedykowane zajęcia oraz innowacyjne podejście do programu nauczania – to gwarantowane elementy tych studiów. W ZPSB studia podyplomowe prowadzone są w autorskim modelu Knowledge@Work, który uzupełnia profesjonalny program studiów o 10 kluczowych kompetencji, wymaganych przez pracodawców niezależnie od przygotowania zawodowego absolwentów. Wiele kierunków prowadzonych jest też we współpracy z partnerami, jak np. PMI Poland Chapter, Agencja Marketingowa Płodni.com, LSJ HR Group, Centrum Przemysłów Kreatywnych Akademii Sztuki w Szczecinie.
Perłą w koronie są menadżerskie studia Executive MBA, uruchomione w ZPSB jako pierwsze w regionie i jedne z pierwszych w kraju. Ich wysoką jakość kształcenia potwierdzają akredytacje, miejsca w rankingach i ratingach, między innymi przez wiele lat klasa profesjonalna i profesjonalna plus w organizowanych przez SEM FORUM ratingach studiów MBA.

W rankingu Gazety Finansowej na „Najlepsze produkty dla biznesu 2016”, w kilkunastu kategoriach, wyróżniane są po 3 konkurencyjne produkty i usługi, które odznaczają się innowacyjnością, elastycznością i kompleksowością. W tym roku kategorie były następujące: Banki, Ubezpieczenia, Leasing, Opieka medyczna, Oprogramowanie, Faktoring, Windykacja, Karta paliwowa, Transport, Flota, Doradztwo personalne, Szkoły biznesu, Innowacje.

Pobierz pełny ranking – Raport „Najlepsze produkty dla biznesu 2016”