Uśmiechnij się i zgarnij 300! Sesja foto w ZPSB!

“Uśmiech!” – czy wiecie, co to oznacza? Czas na… zdjęcia! ????
 

Studenci, Absolwenci, Przyjaciele ZPSB ze wszystkich Wydziałów serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej sesji fotograficznej. Zapewniamy świetną atmosferę, nowe, ciekawe doświadczenia i mnóstwo śmiechu.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie maila ze zgłoszeniem, w którym znajdą się następujące informacje:
  1. W tytule maila napiszcie „Sesja ZPSB 2022 zgłoszenie”.
  2. Wiadomość rozpocznijcie od podania Waszego imienia, nazwiska, wydziału, kierunku, specjalności i roku, na jakim studiujecie/studiowaliście.
  3. Nie zapomnijcie przesłać zdjęcia twarzy (prosimy, abyście nie mieli na nim ubranej maseczki).
  4. Dołączcie kilka słów o sobie – zależy nam, abyście opowiedzieli, dlaczego wybraliście akurat te studia i uczelnie, jakie macie pasje, co lubicie robić po pracy, jak wykorzystujecie informacje zdobyte na zajęciach w życiu zawodowym.

 

Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 15 osób i zaprosimy je na sesję, a każda z nich, która stanie przed obiektywem, otrzyma 300 złotych. Uzyskane materiały wykorzystamy do działań marketingowych, więc Waszym uśmiechem promować będziecie mieli okazję naszą Uczelnię! ????

 

Sesja będzie miała miejsce w budynku ZPSB przy ul. Żołnierskiej 53 w Szczecinie w dniach 9.02-10.02.2022r.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3.02.2022 r.
Wyślijcie je już dziś na adres foto@zpsb.pl lub przez Messengera. ????

 

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, dlatego sesja odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności – prosimy Was o przyjście w maskach, które ściągać będziecie wyłącznie w trakcie zdjęć i zachowanie odpowiedniej odległości. Na miejscu dostępne będą środki do dezynfekcji. ????