Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!

Rusza 2. edycja bezpłatnego programu mentoringowego Coca-Cola „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”. To inicjatywa, która ma na celu wsparcie młodych osób w rozwoju oraz określaniu ścieżki zawodowej.

Kursy on-line, warsztaty z ekspertami, możliwość spotkania z mentorami – to tylko niektóre elementy programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!”, realizowanego przez Coca-Colę we współpracy z organizacjami pozarządowymi z całej Polski. To pierwszy etap kompleksowego programu Coca-Cola dla młodych w Polsce, zrodzony z potrzeby wsparcia ludzi młodych w wejściu na rynek pracy.

Z badań wynika, że 34% młodych ludzi źle ocenia zdobyte przez siebie wykształcenie w kontekście przygotowania do pracy zawodowej. To nie tylko teoria – by dowiedzieć się, jak jest naprawdę i co na ten temat sądzą sami młodzi, została zorganizowana debata z udziałem młodych osób z całej Polski, w tym także z mniejszych miejscowości, gdzie możliwości znalezienia satysfakcjonującej ścieżki zawodowej są mniejsze niż w dużych miastach. Młodzi szczerze opowiadali o swoich wyzwaniach, celach i problemach na rynku pracy, o swoich autorytetach i inspiracjach oraz o planach na przyszłość.

Więcej o programie #YouthEmpowered na stronie: www.youthempowered.pl

Teaser programu dostępny tutaj. Krótka relacja z debaty dostępna tutaj.