Dlaczego warto wybrać ZPSB

Sprawdź dlaczego warto kontynuować naukę i wybrać studia zaoczne lub dzienne (uzupełniające magisterskie) w ZPSB. Jest kilka powodów!

Studia II stopnia dla absolwentów wszystkich kierunków

Skończyłeś Pedagogikę, Informatykę, Fizjoterapię? Jesteś absolwentem kierunku humanistycznego? Kontynuuj studia II stopnia w ZPSB na kierunku Zarządzanie lub Pedagogika zdobądź dodatkowe kwalifikacje! Studia II stopnia w ZPSB mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków i uczelni.

Darmowe dojazdy na uczelnię z Gryfic

Zapewnimy Ci darmowe dojazdy na zajęcia na studia zaoczne II stopnia z naszych wydziału zamiejscowego w Gryficach. Nasz autokar dowiezie Cię na zajęcia w Szczecinie, a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów.

Studia tylko w soboty

Studia zaoczne II stopnia zorganizowane są w taki sposób, że zjazdy obywają się średnio co drugi tydzień i tylko w soboty. Dzięki temu oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na pracę, rodzinę czy rozwój swoich pasji.

Studia przez internet

W ZPSB możesz kontynuować studia magisterskie i uczyć się przez internet. Studia e-learningowe realizowane są w 60% online. To maksymalnie 8 zjazdów w ciągu jednego roku.

Partnerzy biznesowi Uczelni

ZPSB współpracuje z ponad 30 firmami z całego województwa zachodniopomorskiego, które są jednocześnie partnerami biznesowymi uczelni. Partnerzy biznesowi współtworzą programy studiów i specjalności, a także przekazują praktyczną wiedzę studentom ZPSB w ramach wykładów i zajęć na terenie Uczelni.