Kategoria: Strefa lifestyle

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego 2021 roku życzymy Wam dużo spokoju i szczęścia. Niech ten czas będzie jeszcze bardziej niż zwykle wypełniony radością i uśmiechem oraz zdrowiem. Mamy nadzieję, że świąteczny czas stanie się okazją do odpoczynku i naładowania baterii przed nowymi, ciekawymi wyzwaniami. Życzymy, aby nadchodzący rok obfitował w wiele […]

Czytaj wiecej...

Rekomendacje Pani Rektor: Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby na pokonanie prokrastynacji

Wakacje się skończyły i czas wracać do obowiązków. Do pracy, szkoły, zadań, deadlinów. Nie lubicie tego? Macie problem z dotrzymywaniem terminów? Wasze biurko wiecznie zapełnione jest niezałatwionymi sprawami, którymi trzeba pilnie się zająć? W skrzynce mailowej rośnie liczba przeczytanych, ale pozostawionych bez odpowiedzi pytań, a szef stale wytyka Wam nieterminowość? A może w domu partner […]

Czytaj wiecej...

Jak otrzymać stypendium na studiach?

Świadczenie stypendialne to rodzaj pomocy materialnej, o którą mogą ubiegać się także studenci. Aby jednak otrzymać dofinansowanie muszą oni spełnić określone warunki oraz wymagania. Z tego artykułu dowiesz się, jak otrzymać stypendium na studiach i jakie rodzaje tego świadczenia są obecnie oferowane.

Czytaj wiecej...

wolontariat

Wolontariat – jak zacząć bezinteresownie pomagać?

Dobrowolna pomoc. Tak w dwóch słowach można zdefiniować wolontariat, w który angażuje się coraz więcej osób. Choć wolontariusze nie czerpią z tej działalności korzyści materialnych, nadal są zmotywowani do pracy społecznej, która czyni ich bogatszymi o nowe doświadczenia i umiejętności. Jeśli Ty również chcesz dołączyć do ich grona i zrobić coś dobrego dla świata, przeczytaj nasz artykuł.

Czytaj wiecej...

Bulwary w Szczecinie sfotografowane nocą

5 powodów, dla których warto studiować w Szczecinie!

Spośród wszystkich miast akademickich to właśnie Szczecin jest każdego roku strzałem w dziesiątkę dla tysięcy studentów. Wielu z nich przyznaje, że urzekł ich niezwykły „portowy” klimat, drudzy wskazują na fantastyczną ofertę edukacyjną, z kolei inni doceniają świetne położenie geograficzne miasta.

Czytaj wiecej...