Studia I stopnia

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie ma już ponad 20-letnie doświadczenie w edukacji biznesowej. Zajęcia oparte o nowoczesny program nauczania prowadzą u nas wykładowcy-praktycy. Dzięki temu jako nasz student zyskujesz solidną i przydatną na co dzień wiedzę, a także umiejętności poszukiwane na rynku pracy.

 

Rezerwuję miejsce

Ucząc się u nas możesz w dodatku jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe odbywając praktyki i staże w firmach partnerskich naszej Uczelni. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie na studia, dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia i wybierz coś dla siebie.

W ZPSB możesz podjąć studia licencjackie lub inżynierskie na jednym z 4 kierunków. Sprawdź naszą ofertę:

Zobacz co należy zrobić, aby zapisać się na studia w ZPSB. Sprawdź jak przebiega rekrutacja krok po kroku.

 

Zapisuję się online

Poznaj naszych studentów

W studiowaniu w ZPSB bardzo podoba mi się atmosfera, jaka tutaj panuje – sprzyja nauce i sprawia, że czas na uczelni spędza się po prostu przyjemniej. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi i kultur. Cenię sobie to, że wykładowcy dbają o to, by studia były przydatne, są pomocni i poświęcają nam swój czas nawet po zajęciach, by mieć pewność, że wszystko zrozumieliśmy. Jestem przekonany, że wiedzę z wielu przedmiotów będę mógł w przyszłości wykorzystać w praktyce.

Bartłomiej Białkowski, studiuje Zarządzanie po angielsku w ZPSB w Szczecinie

joanna_c_zpsbZdecydowałam się na studia z zakresu Psychologii zarządzania w ZPSB ponieważ chce mieć profesjonalne narzędzia do tego co zamierzam zrobić, czyli do prowadzenia swojego biznesu. Studia są także bardzo inspirujące – poznaje się wykładowców i innych studentów, a z tego wychodzą naprawdę fajne rzeczy.

Joanna Cybruch, studentka specjalności Psychologia Zarządzania, na kierunku Zarządzanie studia I stopnia