Studia I stopnia

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie ma już ponad 20-letnie doświadczenie w edukacji biznesowej. Zajęcia oparte o nowoczesny program nauczania prowadzą u nas wykładowcy-praktycy. Dzięki temu jako nasz student zyskujesz solidną i przydatną na co dzień wiedzę, a także umiejętności poszukiwane na rynku pracy.

Ucząc się u nas możesz w dodatku jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe odbywając praktyki i staże w firmach partnerskich naszej Uczelni. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie na studia, dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia i wybierz coś dla siebie!

stickers-31.03.2016-01Do 31 maja pierwszy rok studiów 1250 zł taniej

Rozpoczynamy rekrutację na studia I stopnia. Zapisz się na wybrany kierunek studiów I stopnia do 31 maja i zapłać 1250 zł mnie za naukę na pierwszym roku.
Zniżka na studia I stopnia w ZPSB składa się z:

  • 1000 zł zniżki w czesnym
  • 250 zł zniżki we wpisowym – nie płacisz wpisowego

Powyżej określone zniżki będą obowiązywać dla osób, które zawarły umowę o naukę odpowiednio na studiach I albo studiach II stopnia w roku akademickim 2016/2017.

W ZPSB możesz podjąć studia licencjackie lub inżynierskie na jednym z 4 kierunków. Sprawdź naszą ofertę:

Zobacz co należy zrobić, aby zapisać się na studia w ZPSB. Sprawdź jak przebiega rekrutacja krok po kroku.

 

Zarezerwuj miejsce

Poznaj naszych studentów

bartek_b_zpsbWybrałem studia I stopnia na kierunku Ekonomia w ZPSB, które są prowadzone całkowicie w języku angielskim. Chciałby, żeby mój język obcy, który znam, był cały czas w obiegu. ZPSB oferuje studia prowadzone w języku angielskim. Myślę, że to najlepsza decyzja.

Bartek Białkowski, student specjalności International Business, na kierunku Ekonomia studia I stopnia

joanna_c_zpsbZdecydowałam się na studia z zakresu Psychologii zarządzania w ZPSB ponieważ chce mieć profesjonalne narzędzia do tego co zamierzam zrobić, czyli do prowadzenia swojego biznesu. Studia są także bardzo inspirujące – poznaje się wykładowców i innych studentów, a z tego wychodzą naprawdę fajne rzeczy.

Joanna Cybruch, studentka specjalności Psychologia Zarządzania, na kierunku Zarządzanie studia I stopnia